Сре09302020

Последна промена08:42:07 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Живот Дуо DIS во „Sky Corner“

Дуо DIS во „Sky Corner“

Сподели


Sкy Corner, веќе е препознатлив бренд и најдоброто место за забава во Охрид.

Ултра модерниот хотел-бар „Sky Corner“, полека прераснува во ексклузивно место за забава и центар на охридската шема. „Sky Corner“, ве повикува вечерва од 22 часот на незаборавна журка со атрактивното дуо DIS. Вечерва Денис Мурат и неговата животна партнерка Стефани Стефановска, ќе ја направат незаборавна со своите интерпретации и музичко творештво. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK