Саб09192020

Последна промена11:16:16 AM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Живот Фото: Најславниот задник на Инстаграм 1,7 милиони фанови меѓу кои и Ријана

Фото: Најславниот задник на Инстаграм 1,7 милиони фанови меѓу кои и Ријана

Сподели

Станала интернет сензација со нејзините фотографии направени додека вежба фитнес.

Jen Selter има 20 годинии е од Њујорк, собрала 1,7 милиони фанови а меѓу оние кои ја следат е и познатата Ријана. Според фановите има подобар задник од Ким Кардашијан и Бијонсе. Почнала да ги објавува фотографиите од вежбањето во март 2012, а сега ја препознаваат насекаде. Благодарение на договорите за спонзорство ја напуштила работата и сега е целосно сконцентрирана на вежбањето. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK