Пон08102020

Последна промена12:01:54 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Живот Специјална пролетна понуда во фризерско студио ВИН СТИЛ

Специјална пролетна понуда во фризерско студио ВИН СТИЛ

Сподели

И  оваа пролет   фризерско студио Вин Стил ви нуди пакет третмани за ревитализаија и овежување на вашата коса со 50% попуст.

 

Третманите се прават со Најефикасните и  најквалитетните италијански производи кои ги освоија светските пазари

-аргабета линија

-колор линија

-стамикер линија

-кератин линија

 

НАЈНОВО Нови термални третмани за потхранување на сув скалп и сува оштетена безживотна коса

-мрсна бања и топла бања

-третман за одржување на црвена боја на коса

-третман против опаѓање

-третман против првут

Специјални цени на шишање и третман на коса 

пакет третман и фенирање

50% попуст

 

Специјална понуда и за матуранти

Фризерско студио Вин Стил и оваа година нуди специјални пакет понуди третмани и матурска фризура.

 

Негувајте се имајте убава и  здрава коса.

Закажување на тел број 075 563 411

Работно време од 11 до 20 часот.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK