Пон08102020

Последна промена12:01:54 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Живот Охридските фризери учеа нови третмани

Охридските фризери учеа нови третмани

Сподели

Во Охрид фризерите од регионот учеа нови методи и третмани. Своето искуство во светот на фризурите го пренесе светски познатиот професор Иван Вандели.

 

На семинарот учествуваа фризери од целава земја,  а пред нив беа презентирани најновите производи на светскиот бренд  “Dikson I Maxima”.

Професорот Вандели , воедно  имаше можност да го прошета Охрид, благодарение на познатиот стилист Весна Јакимоска од фризерското студио Вин Стил Охрид, беше воодушевен воодушевен од градот.  

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK