Пон07062020

Последна промена01:58:53 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Живот Нов интензивен третман за коса во “Вин Стил”

Нов интензивен третман за коса во “Вин Стил”

Сподели

Фризерското студио Вин Стил Охрид продолжува да се грижи за вашата коса. Најновиот третман од популарната италијанската линијаDikson-   Anti Age Reconstuction од сега и кај нас.

Станува збор за новиот темелен третман за обновување на косата. Овој третман се препорачува за премногу оштетена , претерано хемиски третирана и механички оштетена коса. Третманот ја враќа хидрацијата на косата. Идеален е за слаба и кршлива коса. Со интензивната регенерирачка акција  ја обновува косата,  ја враќа нежноста и сјајот.

Овозможува длабоко хранење на влакното, микроциркулација за зголемување на густината на косата.

Фризерско студио Вин Стил се наоѓа на ул Јане Сандански 181 спроти Арена.

Контакт за закажување  075 563 411 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK