Пет01242020

Последна промена06:14:38 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Живот

Есенски здрав десерт од тиква без калории

Подгответе си здрав и вкусен десерт во кои вистиснки ќе уживате без да броите калории и страв од гоење. А што е најважно потребни се само 20 минути до сервирање.

Повеќе...

ФОТО: Многу радост на Геј парадата во Белград

Геј парадата оваа година успешно се одржа во главниот град на Србија. На овој настан немаше никаков инцидент, а сликите од Белград овој пат се проширија низ целиот свет, пишува 365.com.

Повеќе...

Заблагодарете се на Бог за се што имате!

Секогаш кога сте тажни, прочитајте ја оваа порака!

Повеќе...

Тинејџерка загина скокајќи “банџи“

Тинејџерка од Холандија загинала додека скокала „банџи“ од вијадукт во близина на Сантандер во северниот дел на Шпанија, пренесува Република повикувајќи се на  Би Би Си.

Повеќе...

Секси Џеј Ло го прослави 46 от роденден

Џенифер Лопез важи за една од најубавите и најзгодните холивудски ѕвезди. Таа пред неколку дена го прослави 46-от роденден, во познат њујоршки ресторан, во друштво на своето момче Каспер и неколку блиски пријатели.

Повеќе...

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK