Чет07292021

Последна промена06:48:09 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Живот

ФОТО: Многу радост на Геј парадата во Белград

Геј парадата оваа година успешно се одржа во главниот град на Србија. На овој настан немаше никаков инцидент, а сликите од Белград овој пат се проширија низ целиот свет, пишува 365.com.

Повеќе...

Тинејџерка загина скокајќи “банџи“

Тинејџерка од Холандија загинала додека скокала „банџи“ од вијадукт во близина на Сантандер во северниот дел на Шпанија, пренесува Република повикувајќи се на  Би Би Си.

Повеќе...

Секси Џеј Ло го прослави 46 от роденден

Џенифер Лопез важи за една од најубавите и најзгодните холивудски ѕвезди. Таа пред неколку дена го прослави 46-от роденден, во познат њујоршки ресторан, во друштво на своето момче Каспер и неколку блиски пријатели.

Повеќе...

Заблагодарете се на Бог за се што имате!

Секогаш кога сте тажни, прочитајте ја оваа порака!

Повеќе...

Јадете леблебии за добро здравје

Леблебијата е градинарска култура, која најмногу се одгледува во нашата земја и во Далматинска загора. Таа е мешункаста белковинска билка и високовредна намирница за исхрана на човекот.

Повеќе...

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK