Пон08102020

Последна промена12:01:54 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Живот

Навистина сме неблагодарни ....

Ние луѓето навистина см неблагодарни. Не знаеме да го цениме тоа шѕо го имаме.

Повеќе...

Сакате блескави бели заби?

Кој не би сакал блескава насмевка? Голем асортиман на различни начини за белеење на забите е достапен, вклучувајќи ги и пастите за белеење,геловите ленти и кремови и други начини за белеење кој ги употребуваат стоматолозите. Но белеењето не е за секого.

Повеќе...

Ефикасна неделна диета со јајца

Јајцата се често применуван производ во диетите. Со нив не само што се снабдува организмот со потребни витамини и минерали, туку и се исфрлаат токсините од вашето тело.

Повеќе...

Совет од нутриционистите за активните луѓе

Нутриционистите ги советуваат бизнисмените  умствено активните и оние презафатените со работа дека е потребен редовен режим на исхрана, кој вклучува три оброци дневно.

Повеќе...

Ослабете со сируп од ленено семе

Лененото семе е моќен препарат за забрзување на метаболизмот и може да користи за решавање на проблемите со вишокот килограми. Овој волшебен напиток ги топи мастите и целулитот. 

Повеќе...

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK