Чет07022020

Последна промена03:32:40 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Живот

Што смееме да јадеме во неограничени количини?

Иако големината на порцијата е многу важна за одржување на телесната тежина, постојат намирници кои можете да ги конзумирате во неограничени количини.

Повеќе...

Расте бројот на заболени од рак на кожа

Стартува кампањата за превенција на ракот на кожата, бидејќи изминативе години расте бројот на заболени во земјава од оваа болест на кожата, при што годишно се регистрираат по 200 случаи на меланом, пишува Вечер.

Повеќе...

Ваботените во Данска најсреќни, во Грција незадоволни

Данска има најсреќна работна сила, а зад неа се работниците во Австрија и Белгија, покажале резултатите од истражувањето на Евробарометар од Брисел.

Повеќе...

Домашен сируп за прочистувањее на белите дробови

Подгответе домашен сируп за прочистување на белите дробови и трајно решавање на кашлицата.

Повеќе...

10 наградни купони во “Вин Стил“ за читателите на “Охриднет“

Освежете ја и разубавете ја вашата коса со третманите во фризерско студио “Вин Стил” Охрид.

Новите третмани од најквалитетни италијански производи на природна база го враќаат сјајот и природната живост на вашата коса. За 10 читатели на "Охриднет" фризерско студио "Вин Стил" доделува наградни купони со 50% попуст  на третманите, 25% попуст на сите услуги а што е најважно  на три услуги едно изненадување гратис. Во цената на третманите е вклучено и миење и фенирање. 

Повеќе...

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK