Пет08072020

Последна промена05:24:20 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Живот

Како правилно да вежбате во теретана

За да не го губите времето туку  да ги губите килограмите треба правилно да вежбате во теретана. Според тренерите во фитнес центар најдобро е да се оди наутро на празен стомак. Тогаш најефикасно се топат мастите.

Повеќе...

Дознајте кои се најмодерните бои оваа сезона

Оваа сезона  носете дамска црвена, мастилно сина, светло виолетова, снежно бела, маслинесто зелена, нежно розева, смарагдно зелена и темно сива боја.

Повеќе...

Лесно и едноставно освежете ја вашата коса

Не плаќајте илјадници денари за да ја обновите сувата и оштетена коса. Рецептот е лесен и едноставен можете да го подготвите дома сами.

Повеќе...

Рецепт за јакнење на крвната слика

Овој едноставен рецепт е за  оние кои имаат проблеми со слабокрвност односно анемија. Едно пакетче  семе од коприва кое се преодава во сите аптеки се меша со една тегла мед и еден килограм цеден сок од лимон.

Повеќе...

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK