Исчезната стружанка, сопругот пријавил во полиција

Исчезната стружанка, сопругот пријавил во полиција.

 

На 25.11.2020 година во 18.25 часот, С.О.(27) од Струга, во полициската станица, пријави дека неповата сопруга Џ.А. од Струга, се оддалечила од домот. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани