Стружанец ја тепал сопругата

Стружанец ја тепал сопругата.

 

На 01.12.2020 година во 18.45 часот во ОВР Струга,  пријавено е дека Ј.Г.(32) од Струга физички ја нападнал неговата сопруга. Тој бил повикан во полициска станица и по целосно документирање на настанот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани