Во петок се отвора „Астра казино- 2“ во Охрид

Со голем концерт на групата „Нокаут“ во петок се отвора „Астра казино“ 2 во Охрид.

Новиот локал е сместен во строгиот центар на Охрид. Концертот ќе се одржува на платото пред „Астра“ и ќе биде отворен за сите минувачи, кои ќе може слободно да се забавуваат во добра музика. 

Од компанијата најавуваат многу забава и бројни изненадувања за посетителите. 

Свеченото отворање е на 17 јуни во 21 часот. 

 

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани