Комуналец на терен, се расчисува градот од невремето

Екипите на ЈП Охридски Комуналец на терен до доцните вечерни саати. Ги расчистуваа штетите предизвикани од силното невреме, што вчера попладне го зафати Охрид

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани