Охриѓанец ја нападнал мајка си

Жител на Охрид ја нападнал сопствената мајка.

На 16.12.2022 во 20.20 часот во СВР Охрид, пријавено е дека Д.Б. од Охрид во семејниот дом физички ја нападнал неговата мајка. По документирање на случајот, против него ќе биде поднесена соодветна пријава, информира портпаролот на СВР Охрид Стефан Димоски.

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани