Охриѓанец ја истепал сопругата

Охриѓанец ја истепал сопругата.

На 25.12.2022 година во 00.55 часот, во СВР Охрид е пријавено дека М.С., во семејниот дом во Охрид, физички ја нападнал неговата сопруга. Тој е лишен од слобода и против него ќе биде поднесена соодветна пријава, стои во билтенот на СВР Охрид

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани