Две лица повредени во сообраќајка Мислешевски пат

Две лица се повредени во сообраќајка Мислешевски пат Струга. Несреќата се случила вечерва, кога дошло до судир меѓу два автомобили. Двете лица се пренесени во струшката болница. ОВР Струга врши увид на местото на незгодата.

Social profiles