Исчезнат 88 годишен охриѓанец

Вчера исчезнал 88 годишен жител на Охрид.

На 26.01.2023 во СВР Охрид, пријавено е дека од својот дом се оддалечил Н.М.(88) од Охрид. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани