Ја нападнал мајка си, а потоа и полициските службеници

Ја тепал мајка си потоа ги нападнал полициските службеници.

-На 17.03.2023 година во 18.30 часот, од полициски службеници од СВР Охрид лишен е од слобода Н.Џ.(27) од Охрид. Тој претходно во семејниот дом, бил агресивен кон неговата мајка, а потоа и кон полициските службеници кои преземале службени дејствија. По целосно документирање на настанот, против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

 

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани