Ја истепал невенчаната сопруга

Ја истепал невенчаната сопруга.

-На 17.04.2023 во 13.30 часот во СВР Охрид, 22-годишна жена од Охрид пријавила дека 16.04.2023 околу 20.30 часот била физички нападната од нејзиниот невенчан сопруг Д.П. од Охрид. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од СВР Охрид.

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани