Охриѓанец пријавил, дека бил физички нападнат од сопствениот син

Охриѓанец пријавил, дека бил физички нападнат од сопствениот син.

На 25.04.2023 во 21.00 часот СВР Охрид, 49 – охриѓанец пријави дека во семејниот дом бил физички нападнат од неговиот син Б.Ј.. Се работи на расчистување на случајот.

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани