Пештанец се заканувал со остар предмет

Пештанец се заканувал со остар предмет.

На 23.05.2023 година во 20.15 часот, во СВР-Охрид пријавено е дека, Е.Ц. од Пештани со остар предмет му упатил закани на О.К.(50) од истото село. Се работи на расчистување на настанот по што, ќе биде поднесена соодветна пријава, стои во билтенот на СВР Охрид.

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани