Тепачка меѓу две лица од Охрид

Тепачка меѓу две лица од Охрид.

-„На 07.08.2023 во 21.30 часот во СВР Охрид, пријавено е дека на улица „Дејан Војвода“ во Охрид, нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу Н.Ќ.(54) и Н.М.(47), двајцата од Охрид. По документирање на случајот ќе следува соодветна пријава“, информира портпаролот на СВР Охрид Стефан Димоски.

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани