Охриѓанец ја тепал сопругата

Охриѓанец ја тепал сопругата.

-„На 14.08.2023 во 20.45 часот, полициски службеници од СВР Охрид го лишија од слобода О.С.(46) од Охрид затоа што во семејниот дом физички ја нападнал неговата сопруга. По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава“, информира портпаролот на СВР Охрид Стефан Димоски.

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани