Жена од охридско нападнала 50 годишен маж

Жена од охридско нападнала 50 годишен маж.

-На 08.01.2024 во 13,15 часот во ПС Охрид В.Д. (50) од Охрид пријавил дека во Охрид  бил физички нападнат од Д.Ж. од охридско (женско лице). Се преземаат мерки за расчистување на случајот, стои во соопштението на СВР Охрид.

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани