Истепан малолетник во Охрид

Мајка од Охрид пријавила дека нејзиниот малолетен син е истепан.

На 01.09.2022 во 01.50 часот во СВР Охрид, В.В.(42) од Охрид пријавила дека на 31.08.2022 околу 23.15 часот на ул.„Дејан Војвода“ нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од едно лице. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од СВР Охрид.

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани