Малолетници затекнати во угостителски објект

Малолетници после полноќ затекнати во угостителски објект. -На 09/10.02.2024 година, полициски службеници од СВР Охрид извршија акциски контроли по угостителските објекти во градот при што, во 03 часот, во еден...
Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани