Велигденска честитка од градоначалникот Кирил Пецаков

Велигденска честитка од градоначалникот Кирил Пецаков. -Христос Воскресна! Навистина Воскресна! Ви го честитам овој голем Христијански празник – Велигден и Ви посакувам, здравје, благодет и нека Христовата љубов и спокој...
Social profiles