ФОТО: Сообраќајка на „15 ти Корпус“

Синоќа околу 20 часот на улицата „15ти Корпус“ во Охрид  се судрија два автомобили. 

 

Засега не се познати причините за сообраќајката во која нема повредени причинета е само материјална штета. 

 

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани