Транспарент во струшко Мислешево

Транспарентот бил поставен во близина на гласачко место.

Денеска, околу 00,30 часот при обиколка на полициски службеници било забележано дека во село Мислешево, струшко во близина на гласачко место бил поставен транспарент во врска со референдумот, соопшти МВР.

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани