Охриѓанец пријавил дека сопругата го нападнала со метален предмет

Со метален предмет го нападнала сопригата.

На 19.09.2023 во 23.10 часот во СВР Охрид, 42-годишен охриѓанец пријавил дека во семејниот дом бил физички нападнат од неговата сопруга Б.С., која употребила и метален предмет.  Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од СВР Охрид.

 

Social profiles