Исчензат стружанец, три дена без трага

 

Исчезнат 25 годишен стружанец. Три дена нема трага.

На 13.09.2017 година во 11.00 часот А.М. (44) од Струга пријавил дека на 12.09.2017 година околу 08.00 часот од неговиот дом во непознат правец се упатил неговиот син А.Ш. (25) од Струга. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани