Исчезна педесетгодишен охриѓанец

Исчезна педесетгодишенН охриѓанец.

  29.06.2020 година , С.В.(39) од Охрид, во полициската станица пријавила дека нејзиниот сопруг М.В.(50) излегол од дома на 25.06.2020 година и се уште не се вратил.

– СВР Охрид презема мерки за пронаоѓање на лицето, истакна портпаролот Стефан Димоски.

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани