Охриѓанец нападнал 23 годишна девојка

Охриѓанец нападнал 23 годишна девојка

-На 14.03.2024 во 02.10 часот во СВР Охрид е пријавено дека на улицата „7 Ноември“ во Охрид, Д.Б. (41) физички ја нападнал В.У.(23), двајцата од Охрид. Против напаѓачот, ќе биде поднесена соодветна пријава, информира портпаролот на СВР Охрид Стефан Димоски.

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани