Охриѓанец викал на „Просветители“

49 годишниот охриѓанец е пренесен во болница.

Синоќа во 19,10 часот на булеварот ,,Македонски Просветители“ во Охрид, нарушен е јавниот ред и мир со викање и непристојно однесување од Б.М.(49) од Охрид. Истиот е пренесен во Општата болница во Охрид.

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани