Две повредени лица во сообраќајка кај Џепчиште

  1. Тешка сообраќајка кај Џепчиште, повредени две лица. Според првичните информации се судриле две возила со товарно возило. Две повредени лица се пренесени на скопските клиники. Сообраќајката се случи попладнево околу 17ч. полицијата  врши увид на лице место.

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани