Тепачка во охридско казино клуб

Чести се тепачките во казината каде неретко одат алкоолизирани лица.

Утрово околу 03.00 часот во СВР Охрид пријавено е дека во казино на ул.„Св.Климент Охридски“ во Охрид, Б.З.(39) и Е.Х.(43), двајцата од Охрид, физички го нападнале М.В.(32) од село Злести. По целосно документирање на настанот против лицата ќе биде поднесена соодветна пријава.

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани