Жена касната од куче скитник во Охрид

Жена касната од куче скитник во Охрид.

На 20.02.2024 година во 17 часот, Л.З.(43) од Охрид, во надлежната полициска станица пријави дека, на улицата „Петар Поп Арсов“ во Охрид, била касната од куче скитник, стои во билтенот на СВР Охрид.

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани