Македонка сними реклама за брендот „Пума“ во Швајцарија

Македонката Ева, позната инфлуенсерка и модел во Швајцарија, денoвиве сними видео реклама за познатиот бренд ”Пума”. Taa моментално соработува со многу светски брендови, така што веруваме дека нејзината неодолива насмевка, вродениот шарм и убавина ќе ја однесат директно во центарот на светската модна индустрија.

Во продолжение, погледнетe ja галеријата на фотографии кои преубавата кичевчанка ја направи за ”ПУМА”.

Tiada huraian tersedia.

Tiada huraian tersedia.

Tiada huraian tersedia.

 

Ова е нејзиниот Инстраграм профил

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани