ФОТО: „Охридско лето“ роденден за паметењe

Со свечен коктел во најелитниот хотел на охридската ривиера, хотелот „Лаки“ во петокот вечерта  беше одбележан 57-от роденден на најголемата музичко-сценска манифестација во Македонија и регионот, фестивалот „Охридско лето“. (more…)
Social profiles