ФОТО: Сообраќајка на „Јане Сандански“ повреден моторциклист

Вечерва во сообраќајка на пресекот на улиците „Јне Сандански“ и „Галичица“ повреден е моторциклист.

Од засега непонзти причини дошло до судир помеѓу автомобил и моторциклист. Полицијата е на терен врши увид. 

 

Social profiles

Охрид

Струга

Вевчани