ВМРО ДПМНЕ: СДСМ со стопирањето на автопатот подготвува криминал

Стопирањето на градбата на автопатите од страна на владата на СДС отвора сериозен сомнеж дека се спрема и подготвува криминал, обвини на денешната прес конференција Снежана Стефаноска претседател на Унија...
Social profiles